Warunki korzystania

Jak dziala Zarobky.pl?

Zarobky.pl sa wspoltworzone przez wszystkich i uzywane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposob okreslic wysokosc wynagrodzen w Twojej firmie, w Twoim miescie i na Twoim stanowisku. Dzieki raportowanym przez innych wynagrodzen, mozesz uzyskac wglad w wysokosc zarobkow, jakie mozesz oczekiwac w danej firmie, w danym miescie i na okreslonym stanowisku.

Dodawanie wynagrodzen

Wynagrodzenia dodawane sa w zakladce Dodaj. Formularz wymaga wprowadzenia informacji takich jak płaca, miejsce i firma. Zarobky.pl ma prawo usunąć wynagrodzenie w każdym momencie.

Dodawanie opinii

Opinie dodawane są w zakladce Dodaj. Formularz wymaga wprowadzenia informacji takich jak plusy, minusy, miejsce i firma. Zarobky.pl ma prawo usunąć opinię w każdym momencie.

Ogłoszenia o pracę

Zarobky.pl pozwala dodawać ogłoszenia o pracę. Funkcjonalność jest dostępna w zakladce Dodaj (wymaga założenia konta). Formularz wymaga wprowadzenia informacji takich jak płaca, miejsce i firma. Pracodawca bądź rekruter ma dostęp do swoich ogłoszeń o pracę poprzez zakładkę pracy w profilu. Pracodawca bądź rekruter ma prawo zarządzać ogłoszeniem. W tym celu powinien on wysłać wiadomość pod kontakt@zarobky.pl, a personel Zarobky.pl uhonoruje zarządanie (np. usunięcie ogłoszenia bądź zmianę jego treści). Zarobky.pl ma prawo usunąć ogłoszenie w każdym momencie.

Anonimizowanie danych

Zarobky.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia anonimowości danych. W tym celu np. maskowane są firmy / stanowiska / miejscowości o małej liczbie wpisów.

Zgłaszanie błędnych informacji

Zarobky.pl oferuje zgłaszanie blednych wynagrodzen. Przy każdym wynagrodzeniu, użytkownik może kliknżć w "Zglos" - personel Zarobky.pl sprawdzi wtedy wiarygodność wynagrodzenia i podejmie odpowiednie kroki.

Dane Zarobky.pl

Dane publicznie przedstawiane w Zarobky.pl są zanonimizowane i nie zawierają danych osobowych - Zarobky.pl przetwarza i zapisuje dane w celu uzyskiwania zagregowanych statystyk.

Data aktualizacji

10.01.2023.