Wynagrodzenia dla stanowiska Technical Program Manager – Ad

Ile zarabia Technical Program Manager – Ad? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Technical Program Manager – Ad z całej Polski. Wszystkie zarobki Technical Program Manager – Ad są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
5 miesięcy temu
Zdalnie
10 lat
1 w Sensor Tower
13,300 /mc netto
+ premia: 1,050 /mc brutto
5 miesięcy temu
Zdalnie
13 lat
9 w Sensor Tower
12,350 /mc netto
7 miesięcy temu
Zdalnie
9 lat
3 w Sensor Tower
11,900 /mc netto
+ premia: 1,590 /mc brutto

72,500 /mc

W których firmach najlepiej zarabia Technical Program Manager – Ad?

Stanowisko Technical Program Manager – Ad najlepiej opłacane jest w Sensor Tower. Technical Program Manager – Ad zarabia tam aż 72,500 /mc.

Zarobki powiązane z Technical Program Manager – Ad

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!