Wynagrodzenia dla stanowiska Specjalista Inżynieryjno-Techniczny

Ile zarabia Specjalista Inżynieryjno-Techniczny? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Specjalista Inżynieryjno-Techniczny z całej Polski. Wszystkie zarobki Specjalista Inżynieryjno-Techniczny są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

Opinie | Dodaj

Podwyżki bez negocjacji, w miarę stażu pracy wynosiły 3000/4500/5500/6750/7500
UoP
Biuro
FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
miesiąc temu
4 lat
4 w aktualnej firmie
7,500 /mc brutto
8 lat
1 w Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawc
4,760 /mc brutto
7 miesięcy temu
4 lat
4 w aktualnej firmie
6,100 /mc brutto
+ premia: 10,000 /rok brutto

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!