Wynagrodzenia dla stanowiska Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych

Ile zarabia Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych z całej Polski. Wszystkie zarobki Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
Zdalnie
3 lat
0 w Online Marketing Help
30,300 /mc netto
+ premia: 2,830 /mc brutto
2 miesiące temu
Zdalnie
4 lat
0 w Online Marketing Help
9,650 /mc brutto
2 miesiące temu
Zdalnie
5 lat
2 w Online Marketing Help
10,450 /mc brutto
+ bonus: 11%
4 miesiące temu
Zdalnie
4 lat
0 w Online Marketing Help
33,200 /mc netto
4 miesiące temu
Zdalnie
14 lat
2 w Online Marketing Help
10,750 /mc brutto
+ premia: 850 /mc brutto
4 miesiące temu
11 lat
1 w Online Marketing Help
32,100 /mc netto
5 miesięcy temu
Zdalnie
5 lat
1 w Online Marketing Help
32,800 /mc netto
6 miesięcy temu
8 lat
7 w Data Driven Tools
33,100 /mc netto
7 miesięcy temu
4 lat
3 w Data Driven Tools
32,900 /mc netto

W których firmach najlepiej zarabia Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych?

Stanowisko Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych najlepiej opłacane jest w Data Driven Tools. Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych zarabia tam aż 51,000 /mc. Na drugim miejscu po Data Driven Tools, najwyższe wynagrodzenia Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych otrzymuje w Online Marketing Help z płacą sięgającą 33,300 /mc.

W których miastach najlepiej zarabia Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych?

Stanowisko Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych jest najlepiej płatne w Aleksandrów Kujawski. Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych zarabia tam aż 50,500 /mc. Na drugim miejscu po Aleksandrów Kujawski, najwyższe wynagrodzenia Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych otrzymuje w Grudziądzu z płacą sięgającą 31,300 /mc. Kolejnym miastem jest Bydgoszcz z 30,300 /mc.

W których miastach najwięcej jest pracowników na stanowisku Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych?

Stanowisko Przedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych jest najczęściej spotykane w Bydgoszcz. Na drugim miejscu po Bydgoszcz, najliczniejszyPrzedstawiciel Handlowy do Sprzedaży Ciepłych jest w Aleksandrów Kujawski. Kolejnym miastem jest Grudziądz.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!