Wynagrodzenia dla stanowiska Pracownik Restauracji Burger King MOP

Ile zarabia Pracownik Restauracji Burger King MOP? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Pracownik Restauracji Burger King MOP z całej Polski. Wszystkie zarobki Pracownik Restauracji Burger King MOP są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
10 dni temu
2 lat
0 w Amrest
2,870 /mc brutto
10 dni temu
2 lat
0 w Amrest
2,570 /mc brutto
2 miesiące temu
8 lat
4 w Amrest
2,180 /mc brutto
2 miesiące temu
3 lat
0 w Amrest
2,510 /mc brutto
2 miesiące temu
3 lat
0 w Amrest
2,680 /mc brutto
2 miesiące temu
9 lat
3 w Amrest
2,990 /mc brutto
3 miesiące temu
9 lat
0 w Amrest
2,590 /mc brutto

2,630 /mc

Pracownik Restauracji Burger King MOP - najlepiej płatne miejsca

2,930 /mc
2,540 /mc
2,380 /mc

7

Miasta, w których pracuje Pracownik Restauracji Burger King MOP

2

W których firmach najlepiej zarabia Pracownik Restauracji Burger King MOP?

Stanowisko Pracownik Restauracji Burger King MOP najlepiej opłacane jest w Amrest. Pracownik Restauracji Burger King MOP zarabia tam aż 2,630 /mc.

W których miastach najlepiej zarabia Pracownik Restauracji Burger King MOP?

Stanowisko Pracownik Restauracji Burger King MOP jest najlepiej płatne w Swarzędzu. Pracownik Restauracji Burger King MOP zarabia tam aż 2,930 /mc. Na drugim miejscu po Swarzędz, najwyższe wynagrodzenia Pracownik Restauracji Burger King MOP otrzymuje w Kostrzyn z płacą sięgającą 2,540 /mc. Kolejnym miastem jest Rawicz z 2,380 /mc.

W których miastach najwięcej jest pracowników na stanowisku Pracownik Restauracji Burger King MOP?

Stanowisko Pracownik Restauracji Burger King MOP jest najczęściej spotykane w Rawicz. Na drugim miejscu po Rawicz, najliczniejszyPracownik Restauracji Burger King MOP jest w Swarzędz. Kolejnym miastem jest Kostrzyn.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!