Wynagrodzenia dla stanowiska Pracownik Działu Handlowego

Ile zarabia Pracownik Działu Handlowego? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Pracownik Działu Handlowego z całej Polski. Wszystkie zarobki Pracownik Działu Handlowego są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
2 miesiące temu
5 lat
1 w GT Corp
3,200 /mc brutto
14 lat
7 w PHU Dampol Damian Samuła
5,900 /mc brutto
5 miesięcy temu
14 lat
12 w Ecqpack Factory
5,900 /mc brutto
5 miesięcy temu
4 lat
2 w aktualnej firmie
6,150 /mc brutto
7 miesięcy temu
8 lat
1 w GT Corp
3,100 /mc brutto
8 miesięcy temu
10 lat
3 w Ecqpack Factory
6,300 /mc netto
8 miesięcy temu
11 lat
9 w Ecqpack Factory
6,800 /mc brutto

Pracownik Działu Handlowego najlepiej zarabia w:

7,450 /mc
5,400 /mc

Pracownik Działu Handlowego - najlepiej płatne miejsca

7,450 /mc
5,400 /mc

Najwięcej stanowisk Pracownik Działu Handlowego w:

2

Miasta, w których pracuje Pracownik Działu Handlowego

3

W których firmach najlepiej zarabia Pracownik Działu Handlowego?

Stanowisko Pracownik Działu Handlowego najlepiej opłacane jest w Ecqpack Factory. Pracownik Działu Handlowego zarabia tam aż 7,450 /mc. Na drugim miejscu po Ecqpack Factory, najwyższe wynagrodzenia Pracownik Działu Handlowego otrzymuje w GT Corp z płacą sięgającą 5,400 /mc.

W których miastach najlepiej zarabia Pracownik Działu Handlowego?

Stanowisko Pracownik Działu Handlowego jest najlepiej płatne w Bytomiu. Pracownik Działu Handlowego zarabia tam aż 7,450 /mc. Na drugim miejscu po Bytom, najwyższe wynagrodzenia Pracownik Działu Handlowego otrzymuje w Kołobrzeg z płacą sięgającą 5,400 /mc.

W których miastach najwięcej jest pracowników na stanowisku Pracownik Działu Handlowego?

Stanowisko Pracownik Działu Handlowego jest najczęściej spotykane w Bytom. Na drugim miejscu po Bytom, najliczniejszyPracownik Działu Handlowego jest w Kołobrzeg.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!