Wynagrodzenia dla stanowiska Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Ile zarabia Kierownik Zmiany Produkcyjnej? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Kierownik Zmiany Produkcyjnej z całej Polski. Wszystkie zarobki Kierownik Zmiany Produkcyjnej są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
12 dni temu
1 rok
0 w Amazon
5,000 /mc brutto
2 miesiące temu
7 lat
3 w Maga Foods
7,600 /mc brutto
2 miesiące temu
5 lat
1 w Maga Foods
7,300 /mc brutto
3 miesiące temu
Hybrydowo
4 lat
0 w Project Steel
5,850 /mc brutto
5 miesięcy temu
Hybrydowo
5 lat
1 w Project Steel
6,000 /mc brutto

Kierownik Zmiany Produkcyjnej najlepiej zarabia w:

7,450 /mc
5,950 /mc

Kierownik Zmiany Produkcyjnej - najlepiej płatne miejsca

7,450 /mc
5,950 /mc

Miasta, w których pracuje Kierownik Zmiany Produkcyjnej

2

W których firmach najlepiej zarabia Kierownik Zmiany Produkcyjnej?

Stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej najlepiej opłacane jest w Maga Foods. Kierownik Zmiany Produkcyjnej zarabia tam aż 7,450 /mc. Na drugim miejscu po Maga Foods, najwyższe wynagrodzenia Kierownik Zmiany Produkcyjnej otrzymuje w Project Steel z płacą sięgającą 5,950 /mc.

W których miastach najlepiej zarabia Kierownik Zmiany Produkcyjnej?

Stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej jest najlepiej płatne w Dawidy. Kierownik Zmiany Produkcyjnej zarabia tam aż 7,450 /mc. Na drugim miejscu po Dawidy, najwyższe wynagrodzenia Kierownik Zmiany Produkcyjnej otrzymuje w Mysłowice z płacą sięgającą 5,950 /mc.

W których miastach najwięcej jest pracowników na stanowisku Kierownik Zmiany Produkcyjnej?

Stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej jest najczęściej spotykane w Mysłowice. Na drugim miejscu po Mysłowice, najliczniejszyKierownik Zmiany Produkcyjnej jest w Dawidy.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!