Wynagrodzenia dla stanowiska Graduate Software Engineer

Ile zarabia Graduate Software Engineer? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Graduate Software Engineer z całej Polski. Wszystkie zarobki Graduate Software Engineer są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
2 miesiące temu
2 lat
0 w Optiver
16,450 /mc netto
2 miesiące temu
3 lat
0 w Optiver
15,650 /mc netto
+ bonus: 9%
2 miesiące temu
4 lat
1 w Optiver
17,900 /mc netto

Graduate Software Engineer najlepiej zarabia w:

123,000 /mc

Najwięcej stanowisk Graduate Software Engineer w:

3

W których firmach najlepiej zarabia Graduate Software Engineer?

Stanowisko Graduate Software Engineer najlepiej opłacane jest w Optiver. Graduate Software Engineer zarabia tam aż 123,000 /mc.

Zarobki powiązane z Graduate Software Engineer

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!