Wynagrodzenia dla stanowiska Fakturzystka

Ile zarabia Fakturzystka? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Fakturzystka z całej Polski. Wszystkie zarobki Fakturzystka są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
7 lat
3 w Amgs Group Jerz i Gigołło
3,790 /mc brutto
miesiąc temu
Zlecenie
8 lat
0 w Marimax
6,900 /mc brutto
+ premia: 416 /mc brutto
2 lat
0 w Amgs Group Jerz i Gigołło
3,790 /mc brutto
3 miesiące temu
Zlecenie
10 lat
5 w Marimax
7,400 /mc brutto
+ premia: 494 /mc brutto
8 lat
4 w Roch Trade Marek Natkaniec
3,430 /mc brutto
7 miesięcy temu
11 lat
10 w aktualnej firmie
4,000 /mc brutto

Fakturzystka najlepiej zarabia w:

7,600 /mc

Fakturzystka - najlepiej płatne miejsca

7,600 /mc
3,790 /mc

Najwięcej stanowisk Fakturzystka w:

2

Miasta, w których pracuje Fakturzystka

2

W których firmach najlepiej zarabia Fakturzystka?

Stanowisko Fakturzystka najlepiej opłacane jest w Marimax. Fakturzystka zarabia tam aż 7,600 /mc. Na drugim miejscu po Marimax, najwyższe wynagrodzenia Fakturzystka otrzymuje w Amgs Group Jerz i Gigołło z płacą sięgającą 3,790 /mc.

W których miastach najlepiej zarabia Fakturzystka?

Stanowisko Fakturzystka jest najlepiej płatne w Warszawie. Fakturzystka zarabia tam aż 7,600 /mc. Na drugim miejscu po Warszawa, najwyższe wynagrodzenia Fakturzystka otrzymuje w Gdańsku z płacą sięgającą 3,790 /mc.

W których miastach najwięcej jest pracowników na stanowisku Fakturzystka?

Stanowisko Fakturzystka jest najczęściej spotykane w Warszawa. Na drugim miejscu po Warszawa, najliczniejszyFakturzystka jest w Gdańsk.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!