Wynagrodzenia dla stanowiska Elixir Backend Developer

Ile zarabia Elixir Backend Developer? Oto najnowsze wynagrodzenia na stanowisku Elixir Backend Developer z całej Polski. Wszystkie zarobki Elixir Backend Developer są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
miesiąc temu
Zdalnie
8 lat
2 w Flairhub
£8,150 /mc netto
+ premia: £1,040 /mc brutto
miesiąc temu
Zdalnie
7 lat
3 w Flairhub
£8,150 /mc netto
+ premia: £695 /mc brutto
3 miesiące temu
Zdalnie
5 lat
0 w Flairhub
£8,000 /mc netto
+ premia: £840 /mc brutto

Elixir Backend Developer najlepiej zarabia w:

48,200 /mc

Najwięcej stanowisk Elixir Backend Developer w:

W których firmach najlepiej zarabia Elixir Backend Developer?

Stanowisko Elixir Backend Developer najlepiej opłacane jest w Flairhub. Elixir Backend Developer zarabia tam aż 48,200 /mc.

Zarobki powiązane z Elixir Backend Developer

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!