Wynagrodzenia dla stanowiska: Cloud Data Engineer

FirmaLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
Za mało danych, by wyświetlić wynagrodzenia dla wybranych filtrów. W trosce o Twoją anonimowość, jeśli podałeś wynagrodzenie dla małej firmy, pojawi się ono dopiero po uzyskaniu większej ilości zarobków od społeczności.

Zarobky.pl działa tylko dzięki kontrybucjom każdego z nas. Dołóż swoją cegiełkę DODAJĄC SWOJE WYNAGRODZENIE!

Cloud Data Engineer najlepiej zarabia w:

40,300 /mc
19,650 /mc
6,500 /mc

Cloud Data Engineer - najlepiej płatne miejsca

22,200 /mc
19,550 /mc
19,200 /mc
15,450 /mc

Najwięcej stanowisk Cloud Data Engineer w:

3

Miasta, w których pracuje Cloud Data Engineer

2

W których firmach najlepiej zarabia Cloud Data Engineer?

Stanowisko Cloud Data Engineer najlepiej opłacane jest w Trueblue. Cloud Data Engineer zarabia tam aż 40,300 /mc. Na drugim miejscu po Trueblue, najwyższe wynagrodzenia Cloud Data Engineer otrzymuje w Future Processing z płacą sięgającą 19,650 /mc. Kolejną firmą jest Onwelo z 6,500 /mc.

W których miastach najlepiej zarabia Cloud Data Engineer?

Stanowisko Cloud Data Engineer najlepiej opłacane jest w Gdynia. Cloud Data Engineer zarabia tam aż 22,200 /mc. Na drugim miejscu po Gdynia, najwyższe wynagrodzenia Cloud Data Engineer otrzymuje w Gliwice z płacą sięgającą 19,550 /mc. Kolejnymi miastami są Kraków z 19,200 /mc i Warszawa z 15,450 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!