Wynagrodzenia w Roma

Ile zarabia się w Roma? Oto najnowsze wynagrodzenia z Roma. Wszystkie zarobki w Roma są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników. Roma - Najnowsze wynagrodzenia.

FirmaStanowiskoDoświadczenieWynagrodzenie
23 dni temu
13 lat
12 w Sensor Tower
7,750 /mc netto
3 miesiące temu
11 lat
9 w Sensor Tower
7,500 /mc netto
+ bonus: 9%
4 miesiące temu
3 lat
1 w Taskforce
6,750 CHF /mc netto

Top firmy w Roma

36,900 /mc

Top poziomy w Roma

36,900 /mc

Popularni pracodawcy w Roma

Które firmy najlepiej płacą w Roma?

W Roma najwyższe zarobki oferuje Sensor Tower - płaci tam aż 36,900 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!