Wynagrodzenia w Koblenz

Ile zarabia się w Koblenz? Oto najnowsze wynagrodzenia z Koblenz. Wszystkie zarobki w Koblenz są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników. Koblenz - Najnowsze wynagrodzenia.

FirmaStanowiskoDoświadczenieWynagrodzenie
13 dni temu
9 lat
2 w Anthea
15,450 /mc brutto
miesiąc temu
8 lat
4 w Bresland
14,300 /mc brutto
3 miesiące temu
5 lat
3 w Anthea
13,600 /mc brutto
4 miesiące temu
19 lat
7 w Bresland
14,200 /mc brutto
5 miesięcy temu
13 lat
4 w Anthea
12,850 /mc brutto
+ premia: 1,300 /mc brutto
5 lat
1 w NSI National System Innovation Anna Małkowska
13,250 /mc brutto

Top firmy w Koblenz

14,400 /mc
14,250 /mc

Koblenz - top stanowiska

14,800 /mc

Top poziomy w Koblenz

14,800 /mc

Popularni pracodawcy w Koblenz

3

Które firmy najlepiej płacą w Koblenz?

W Koblenz najwyższe zarobki oferuje Anthea - płaci tam aż 14,400 /mc. Na drugim miejscu po Anthea, w Koblenz najwyższe wynagrodzenia są świadczone w firmie Bresland z płacą sięgającą 14,250 /mc.

Na których stanowiskach najlepiej zarabia się w Koblenz?

W Koblenz najwyższe zarobki ma Pracownik Produkcji - wynagrodzenia sięgają aż 14,800 /mc. Na drugim miejscu po Pracownik Produkcji, w Koblenz najwyższe wynagrodzenia są świadczone dla Kierowca Międzynarodowy Kat. C+E z płacą sięgającą 14,250 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!