Wynagrodzenia z kompetencją Software Engineering

Ile zarabia się ze znajomością Software Engineering? Oto najnowsze wynagrodzenia z kompetencją Software Engineering z całej Polski. Wszystkie zarobki z umiejętnością Software Engineering są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
2 miesiące temu
Zdalnie
9 lat
5 w Affirm
27,400 /mc netto
2 miesiące temu
Zdalnie
5 lat
1 w Affirm
28,700 /mc netto
3 miesiące temu
Zdalnie
6 lat
3 w Affirm
29,400 /mc netto

Z Software Engineering najlepiej zarabia się w:

43,800 /mc

Najwięcej stanowisk z Software Engineering w:

3

W których firmach najlepiej zarabia się z Software Engineering?

Komptencja Software Engineering najbardziej doceniania jest w Affirm. Z Software Engineering zarabia się tam aż 43,800 /mc.

Zarobki powiązane z Software Engineering

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!