Winged IT | Wynagrodzenia

Ile zarabia się w Winged IT? Oto najnowsze wynagrodzenia z Winged IT z całej Polski. Wszystkie zarobki z Winged IT są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

Za mało danych, by wyświetlić opinie dla wybranych filtrów. W trosce o Twoją anonimowość, jeśli podałeś opinię dla małej firmy, pojawi się ono dopiero po uzyskaniu większej ilości zarobków od społeczności.

Zarobky.pl działa tylko dzięki wkładowi każdego z nas. Dołóż swoją cegiełkę DODAJĄC SWOJĄ OPINIĘ!

  Winged IT - top stanowiska

  36,900 /mc
  36,400 /mc
  36,300 /mc
  33,700 /mc
  33,400 /mc
  32,500 /mc
  32,200 /mc
  31,100 /mc

  Winged IT - najlepsze lokalizacje

  27,400 /mc
  26,600 /mc
  24,400 /mc

  Top poziomy w Winged IT

  30,300 /mc
  25,300 /mc
  9,100 /mc

  Które stanowiska są najlepiej opłacane w Winged IT?

  W Winged IT najwyższe zarobki otrzymuje Remote AWS Software Developer -Winged IT płaci na tym stanowisku aż 38,700 /mc. Na drugim miejscu po Remote AWS Software Developer, w Winged IT najwyższe wynagrodzenia są świadczone dla Azure Cloud Architect z płacą sięgającą 36,900 /mc. Kolejnymi stanowiskami są Incident Response Expert z 36,400 /mc, Software Engineer z 36,300 /mc, Frontend Developer z 33,700 /mc i Devops AWS Engineer z 33,400 /mc.

  W których miastach najlepiej płaci Winged IT?

  Winged IT oferuje najwyższe wynagrodzenia w Warszawie. Winged IT płaci tam aż 27,400 /mc. Na drugim miejscu po mieście Warszawa, Winged IT świadczy najwyższe wynagrodzenia w mieście Kraków z płacą sięgającą 26,600 /mc. Kolejnym miastem jest Wrocław z 24,400 /mc.

  Co to Zarobky.pl?

  Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

  Misja Zarobky.pl

  Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

  Jak działa Zarobky.pl?

  Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

  Jak wspomóc Zarobky.pl?

  Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat! Zachęcamy również do podzielenia się opinią na temat pracodawcy bądź dodanie ogłoszenia o pracę!

  Zapisz się na newsletter

  Logo Zarobky.pl
  Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!