Sages | Opinie

Jakie są opinie pracowników o Sages? Oto najnowsze oceny Sages z całej Polski. Wszystkie opinie o Sages są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

Za mało danych, by wyświetlić opinie dla wybranych filtrów. W trosce o Twoją anonimowość, jeśli podałeś opinię dla małej firmy, pojawi się ono dopiero po uzyskaniu większej ilości zarobków od społeczności.

Zarobky.pl działa tylko dzięki wkładowi każdego z nas. Dołóż swoją cegiełkę DODAJĄC SWOJĄ OPINIĘ!

  Sages - top stanowiska

  17 950 /mc
  17 350 /mc
  10 750 /mc
  9100 /mc
  6100 /mc
  5500 /mc
  4480 /mc

  Sages - najlepsze lokalizacje

  10 750 /mc
  10 650 /mc

  Top poziomy w Sages

  13 550 /mc
  7800 /mc
  4480 /mc

  Które stanowiska są najlepiej opłacane w Sages?

  W Sages najwyższe zarobki otrzymuje Data Scientist -Sages płaci na tym stanowisku aż 17 950 /mc. Na drugim miejscu po Data Scientist, w Sages najwyższe wynagrodzenia są świadczone dla Software Engineer z płacą sięgającą 17 350 /mc. Kolejnymi stanowiskami są Analityk z 10 750 /mc, Support Engineer z 9100 /mc, Frontend Developer z 6100 /mc i Inżynier Wsparcia z 5500 /mc.

  W których miastach najlepiej płaci Sages?

  Sages oferuje najwyższe wynagrodzenia w Białymstoku. Sages płaci tam aż 10 750 /mc. Na drugim miejscu po mieście Białystok, Sages świadczy najwyższe wynagrodzenia w mieście Warszawa z płacą sięgającą 10 650 /mc.

  Co to Zarobky.pl?

  Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

  Misja Zarobky.pl

  Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

  Jak działa Zarobky.pl?

  Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

  Jak wspomóc Zarobky.pl?

  Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat! Zachęcamy również do podzielenia się opinią na temat pracodawcy bądź dodanie ogłoszenia o pracę!

  Zapisz się na newsletter

  Logo Zarobky.pl
  Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!