Wynagrodzenia w Regionalne Centrum Informatyki Kraków

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
W terenie
7 lat
6 w Regionalne Centrum Informatyki Kraków
2,850 /mc netto
Gówniana praca. Mobbing donosicielstwo robienie z ciebie jelenia jest na porządku dziennym. Jeśli jesteś młody, omijaj to miejsce szerokim łukiem. Chyba, że lubisz atmosferę pracy gdzie ktoś wchodzi ci w tyłek, a poza twoimi plecami kopie pod tobą dołki...
7 lat
2 w Regionalne Centrum Informatyki Kraków
3,200 /mc brutto
+ premia: 3,840 /mc brutto
+20% premii comiesięcznej "firmy" nie polecam traktują człowieka jak gówno... zero awansów, zero podwyżek, a jak są to tak jakby ktoś napluł ci w twarz. Aaa i ciągle dokładają obowiązków nowych... Taka januszerka...
7 lat
6 w Regionalne Centrum Informatyki Kraków
2,750 /mc netto

5,250 /mc

W których miastach najlepiej płaci Regionalne Centrum Informatyki Kraków?

Regionalne Centrum Informatyki Kraków oferuje najwyższe wynagrodzenia w mieście Kraków. Regionalne Centrum Informatyki Kraków płaci tam aż 5,250 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!