Wynagrodzenia w IMC Trading

Ile zarabia się w IMC Trading? Oto najnowsze wynagrodzenia z IMC Trading z całej Polski. Wszystkie zarobki z IMC Trading są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
5 miesięcy temu
Hybrydowo
5 lat
2 w IMC Trading
8,650 /mc netto
5 miesięcy temu
Hybrydowo
6 lat
5 w IMC Trading
8,350 /mc netto
5 miesięcy temu
Hybrydowo
7 lat
3 w IMC Trading
8,700 /mc netto
6 miesięcy temu
Hybrydowo
2 lat
0 w IMC Trading
8,350 /mc netto
+ bonus: 10%

IMC Trading - top stanowiska

62,500 /mc
62,000 /mc

IMC Trading - najlepsze lokalizacje

64,000 /mc
61,000 /mc

Top poziomy w IMC Trading

62,500 /mc

Które stanowiska są najlepiej opłacane w IMC Trading?

W IMC Trading najwyższe zarobki otrzymuje Java Software Engineer -IMC Trading płaci na tym stanowisku aż 62,500 /mc. Na drugim miejscu po Java Software Engineer, w IMC Trading najwyższe wynagrodzenia są świadczone dla C++ Software Engineer z płacą sięgającą 62,000 /mc.

W których miastach najlepiej płaci IMC Trading?

IMC Trading oferuje najwyższe wynagrodzenia w Gdańsku. IMC Trading płaci tam aż 64,000 /mc. Na drugim miejscu po mieście Gdańsk, IMC Trading świadczy najwyższe wynagrodzenia w mieście Amsterdam z płacą sięgającą 61,000 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!