Wynagrodzenia w Eastate P

Ile zarabia się w Eastate P? Oto najnowsze wynagrodzenia z Eastate P z całej Polski. Wszystkie zarobki z Eastate P są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
5 dni temu
Zdalnie
7 lat
0 w Eastate P
4,730 /mc netto
10 dni temu
Zdalnie
6 lat
2 w Eastate P
4,830 /mc netto
2 miesiące temu
Hybrydowo
8 lat
3 w Eastate P
16,150 /mc netto
2 miesiące temu
Hybrydowo
3 lat
1 w Eastate P
17,450 /mc netto

Eastate P - top stanowiska

25,900 /mc

Eastate P - najlepsze lokalizacje

16,600 /mc

Top poziomy w Eastate P

25,900 /mc
7,350 /mc

Które stanowiska są najlepiej opłacane w Eastate P?

W Eastate P najwyższe zarobki otrzymuje Doradca ds. Nieruchomości -Eastate P płaci na tym stanowisku aż 25,900 /mc. Na drugim miejscu po Doradca ds. Nieruchomości, w Eastate P najwyższe wynagrodzenia są świadczone dla Specjalista ds. Telesprzedaży z płacą sięgającą 7,350 /mc.

W których miastach najlepiej płaci Eastate P?

Eastate P oferuje najwyższe wynagrodzenia w Warszawie. Eastate P płaci tam aż 16,600 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!