EY GDS | Wynagrodzenia

Ile zarabia się w EY GDS? Oto najnowsze wynagrodzenia z EY GDS z całej Polski. Wszystkie zarobki z EY GDS są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

 1. Za

  - elastyczność - dobre zarobki - stabilny rozwoj wenatrz firmy - benefity - wolontariaty

  Przeciw

  - trafia sie gorszy projekt - nadgodziny - rozne wymagania do oceny rocznej

 2. Za

  One of the best side is projects! Great place for personal development.

  Przeciw

  Low pay. Low pay. Low pay.....

 3. Za

  Atmosfera w zespole Kwartalny program premiowy

  Przeciw

  Niskie zarobki Wymagane nadgodziny

Top poziomy w EY GDS

17,350 /mc

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat! Zachęcamy również do podzielenia się opinią na temat pracodawcy bądź dodanie ogłoszenia o pracę!

Zapisz się na newsletter

Logo Zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!