Wynagrodzenia w Depict

Ile zarabia się w Depict? Oto najnowsze wynagrodzenia z Depict z całej Polski. Wszystkie zarobki z Depict są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
7 dni temu
Zdalnie
5 lat
2 w Depict
9,000 /mc netto
17 dni temu
Zdalnie
10 lat
2 w Depict
9,550 /mc netto
21 dni temu
Zdalnie
10 lat
6 w Depict
9,300 /mc netto
miesiąc temu
Zdalnie
8 lat
2 w Depict
8,500 /mc netto
2 miesiące temu
Zdalnie
8 lat
3 w Depict
9,000 /mc netto
2 miesiące temu
Zdalnie
10 lat
4 w Depict
9,800 /mc netto

Depict - top stanowiska

66,500 /mc
65,500 /mc

Depict - najlepsze lokalizacje

66,000 /mc
65,000 /mc

Top poziomy w Depict

65,500 /mc

Popularne stanowiska w Depict

Które stanowiska są najlepiej opłacane w Depict?

W Depict najwyższe zarobki otrzymuje Data Engineer -Depict płaci na tym stanowisku aż 66,500 /mc. Na drugim miejscu po Data Engineer, w Depict najwyższe wynagrodzenia są świadczone dla Software Engineer z płacą sięgającą 65,500 /mc.

W których miastach najlepiej płaci Depict?

Depict oferuje najwyższe wynagrodzenia w Stockholm. Depict płaci tam aż 66,000 /mc. Na drugim miejscu po mieście Stockholm, Depict świadczy najwyższe wynagrodzenia w mieście Copenhagen z płacą sięgającą 65,000 /mc.

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!