Wynagrodzenia w CD Projekt

Ile zarabia się w CD Projekt? Oto najnowsze wynagrodzenia z CD Projekt z całej Polski. Wszystkie zarobki z CD Projekt są raportowane przez użytkowników Zarobky.pl - od pracowników dla pracowników.

Opinie | Dodaj

Darmowy dostep do tytulow, oczywiscie.
UoP
Biuro
Nie jest to ta sama firma niż przed Cyberpunkiem. Wciąż jedna z najlepiej płatnych w branży gamingowej. Podwyżki można dostać jak się o nie walczy.
UoP
Biuro
FirmaStanowiskoLokalizacjaDoświadczenieWynagrodzenie
22 dni temu
3 lat
2 w CD Projekt
5,100 /mc brutto
+ premia: 400 /rok brutto
5 miesięcy temu
7 lat
4 w CD Projekt
23,400 /mc brutto
5 miesięcy temu
8 lat
3 w CD Projekt
22,000 /mc brutto

CD Projekt - najlepsze lokalizacje

22,700 /mc

Top poziomy w CD Projekt

22,700 /mc

W których miastach najlepiej płaci CD Projekt?

CD Projekt oferuje najwyższe wynagrodzenia w Warszawie. CD Projekt płaci tam aż 22,700 /mc.

Zarobki powiązane z CD Projekt

Co to Zarobky.pl?

Zarobky.pl to pierwsza w 🇵🇱 Polsce 🇵🇱 otwarta baza danych wynagrodzeń. Dla pracowników - od pracowników.

Misja Zarobky.pl

Zarobky.pl powstało, by zwiększyć transparentność informacji o wynagrodzeniach pracowników. Pracodawcy często nie publikują wynagrodzeń na ogłoszeniach o pracę bądź je zaniżają. Znając potencjał zarobkowy w swojej branży, lokalizacji i stanowisku, jesteś w lepszej pozycji, by wynegocjować adekwatną do Twojego stanowiska płacę.

Jak działa Zarobky.pl?

Zarobky.pl są współtworzone przez wszystkich i używane przez wszystkich. Dodaj swoje aktualne wynagrodzenie, a pomoże ono w zanonimizowany sposób określić wysokość wynagrodzeń w Twojej firmie, w Twoim mieście i na Twoim stanowisku. Dzięki raportowanym przez innych wynagrodzeniom, możesz uzyskać wgląd w wysokość zarobków, których możesz się spodziewać w danej firmie, w danym mieście i na określonym stanowisku.

Jak wspomóc Zarobky.pl?

Po pierwsze, Wesprzyj projekt! Po drugie - dodaj swoje aktualne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz na kilka etatów, dodaj swoje wynagrodzenie w każdej firmie, w której pracujesz! Zachęcamy też do wprowadzenia swoich zarobków z poprzednich posad z uwzględnieniem dat!

Zapisz się na newsletter

zarobky.pl
Najnowsze dane o wynagrodzeniach, alerty i więcej!